Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foggyulladás ciszta miatt...

Foggyulladás ciszta miatt lehetséges?

Figyelt kérdés
A a derekam alsó részén van egy kb 2-3 centiéteres dudor, ami mélyen a bőr alatt van, puha de egyben kemény is, nem fáj cska ha nagyon erősen nyomom, már egy hónapja ott van, kb ekkor vettem észre. A napokban pedig az egyik fogam felett duzzanat alakult ki, tele volt gennyel kifolyatták, irtak fel rá antibiotikumot, és betömték ideigleneen valami fertőtlenítő töméssel. A kérdésem lehetséges hogy összefügg a kettő? Az sem biztos hogy viszta a derekamon lévő valami, csak most elgondolkodtam. egy napja használom az antibiotikumot és még nem javult az arcom duzzanata, sőt picit mintha több genny lenne benne, ez normális?
2011. dec. 14. 14:25
 1/6 anonim válasza:
Igen összefügg. nagyon sokan állítják,hogy semmi köze egymáshoz a kettőnek, de van. Nekem 4 cm-es cisztám van, és mióta kialakult, 2 fogamat kelett GYÖKÉRKEZELNI. Menny el dokihoz a cisztával, ír fel gyógyszert ami leszívja majd.:)))
2011. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ezt a fogdokinál tegyem meg vagy a háziorvosnál? Sürgősen kellene valami megoldás, minél gyorsabban, az a baj ők szerintem csak beutalót adnak amdj röntgenre vagy nem tudom, mivel én sem vagyok benne biztos hogy ciszta, csak gondolom, mert ha mély gyulladt pattanás lenne se tartana egy hónapig.
2011. dec. 14. 14:32
 3/6 anonim válasza:
Fogyelj, nekem pont most derült ki nemrég hogy cisztám van. Menny el sztk-ba vagy egy korházba megnézetni, lesz egy hüvelyi ultrahangod hogyha már nem vagy szűz, vagy hasi ultrahangod, ott minden kiderül, kérdezd meg az orvost összefügg e a kettő, de biztosabb ha két orvost kérdezel meg, mert nekem mindegyik hülyeséget beszélt. Egyik azt mondta haggyam a cisztát, mert majd magától elmúlik, hát a nagy lófaszt... olyan alhasi görcseim voltak, hogy mondta sztk-ba a doktor út,hogyha nem jöttem volna el lehet hogy eszméletemet vesztem annyira begörcsölt volna.
2011. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amúgy hol fáj, vagy hol van a dudor? mert a cisztát nem érzed semmiképp, lehet hogy nagy szötüsződ van azt meg kikell műtetni, de az is kihat mindenre, mivel gyullaás.
2011. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A derekamon van, kb 2-3 centis és nem fáj néha érzem cska de ott van, mélyen a bőr alatt, és nem gyulladás szerintem mert akkor gondolom fájna is.
2011. dec. 14. 15:00
 6/6 anonim válasza:
ha cisztád lenne akkor az alhasad fájna :SSS :/ menny dokihoz:) írtam amugy levelet
2011. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!