Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon érzékeny az összes...

Nagyon érzékeny az összes fogam és már nem tudok velük mit csinálni! Fogorvost nem akarom járni mert elöször is drágamásodszor nem kéne kihúzatni! Valami természetes vagy gyógyszeres kezelést nem tudtok? 20/F

Figyelt kérdés

Selsodune fogkrém kilöve!

elöre is köszönöm!


2011. dec. 18. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Kend be békanyállal.
2011. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha most jön ki a bölcsesség fogad, akkor annak kontójára írhatod, mert átrendeződnek a fogak. Ha kevés a hely, annál jobban feszit, keresi a helyét
2011. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azt mondtam érzékeny! hideg melegre! érthatö igy?

1. kommentelö: haha nagyon vicces vagy -.-' adná isten hogy neked legyen ilyen fájdalmad!

2011. dec. 18. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod, ha nekem fájdalmam van, orvoshoz megyek.

Amúgy jó ember lehetsz, ha másnak fájdalmat kívánsz.

2011. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ha léteznének ilyen jó kis házi praktikák fogfájás ellen, akkor elmenne bárki is a fogorvoshoz? A köreti orvosnál a fogtömés ingyen van, meg a fogkőleszedés is. Nekem el szokott múlni a fogaim érzékenysége, ha a fogorvos lepattogtatja róla a fogkövet.
2011. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van minden keruletben egy allami fogorvosi rendelo, ami ingyenes mindenkinek.

A fogorvosnak az a hivatasa, hoyg megmentse a fogat, nem az, hogy kihúzza.:)

Diagnózist mi távolból nem tudunk mondani, azért kérj orvosi véleményt! Én többet is szoktam kérni, mert több szem többet lát!

2012. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!