Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogorvos Dr. Zsellér...

Milyen fogorvos Dr. Zsellér Dénes, Miskolcon?

Figyelt kérdés
Szeretnék információt Dr Zsellér Dénesről, milyen áron dolgozik, milyen orvos. 23 éves vagyok, tehát felnőtt fogszabályozásról lenne szó.
2011. dec. 19. 16:59
 1/2 anonim válasza:
nem tudom aktuális e még a kérdés én tavaly voltam nála először, gyökérkezelni kellett újból egyfogamat, mert letört és azt újjá is építette. a gyökérkezelés árára nem emlékszek de a fogamat 7 ezerértépítette újra. nekem (nagyon ritka ha ilyet mondok) de nagyon szimpatikus, közvetlen orvos, megvizsgált elmondta a lehetőségeket hagyott időt gondolkozni. egyáltalán nem fájt a kezelés. szivesen fogok hozzá visszamenni. a legrendesebb fogorvosnak mondhatom akivel eddig találkoztam. hamarosan készülök vissza:-)
2012. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom. Gyorsan de precízen dolgozik. Nem kell időpontra sem várni heteket. Az én fogaimat fájdalommentesen tette rendbe (felnőtt fogszabályozás) rövid időn belül.
2019. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!