Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez? Szerintem nem herpesz.

Mi ez? Szerintem nem herpesz.

Figyelt kérdés
Már egy ideje a szájszegletem(bal vagy jobb vagy mind2)mondhatni bereped, piros, és, ha kicsit nagyobbra nyitom ki a szám, eléggé fáj. Vettem rá Herpesil gél-t, de nem lett jobb, most körömvirággal kenegetem... Mit ajánlotok rá??? Mi ez?? El kéne mennem bőrgyógyászhoz???
2011. dec. 30. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ,nem herpesz,lehet gomba,vagy csak vitamin hiany is,vegyel B-komplexet,es a gyogyszertarban kerjel ra kenöcsöt,nekem is a gyogyszereszek adtak,addig is vigyazz a higienara,es ne igyal senki utan.Ha van mododban most elmenni börgyogyaszhoz,az is jo lenne.
2011. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, el is megyek!
2011. dec. 30. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi sűrűn előfordul. A legyengült immunrendszertől is lehet, vagy ittál valaki után, vagy min2. Fertőtlenítsd, majd kenjed valamilyen krémmel kiszáradás ellen. A körömvirág krém is jó.

Bőrgyógyászhoz is mehetsz, de érdemben ugyanezt fogja mondani. Ha nem túl kiterjedt, vagy nem hónapok óta van akkor szerintem fölösleges túráztatni magad. Elvileg két héten belül be kell gyógyulnia.


A higiéniára pedig ahogy az előttem szóló is írta figyelni kell, ne igyon utánad senki, és Te se igyál más után ugyanabból a pohárból, ne használjatok közös evőeszközt.

2011. dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, általában elmùlt 2 hét alatt. Ma vettem rá Propoliszt, meg B-komplexet, remélem használni fog:)))
2011. dec. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!