Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó fogorvos tudtok ajánlani...

Jó fogorvos tudtok ajánlani Salgótarján Karancs-völgy környékén SOS?

Figyelt kérdés
A jelenlegivel nem vagyok megelégedve 2 hónapja tömött és már megint fáj...
2012. jan. 1. 12:14
 1/4 anonim válasza:
Molnár Judit:XDXDXDXDXD
2012. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Salgótarjánban ne is keress komoly feladatra fogorvost, mert gyakorlatilag nincs, és csak a pénzed fogja bánni. Viszont ha szakmailag kiváló, és ár szempontjából kedvezően dolgozó fogorvost keresel, ajánlom Balassagyarmatról Bartos Cecíliát. Én már legalább 20-25 éve járkálok fogorvosokhoz komoly problémákkal, de eddig messze ő a legjobb, még úgyis, hogy kocsival Salgótarjánból eljárok Gyarmatra. Arra figyelj, hogy pontosan tisztázd le vele, mikor tudsz menni, és jelezd, hogy hívjon is be, mert gyakran van nála csúszás, rengeteg páciense van még Szlovákiából is.
2013. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bartos Cecíliánál meggondolandó fogpótlás készítése. Egy ismerősöm már ötször volt nála az elmúlt másfél hónapban mióta feltette neki a felső hidakat is, mert hol itt fáj, hol ott érzékeny. Csak megy a szarakodás eredmény nélkül, itt csiszol egy kicsit, ott "kaparászik" egy kicsit miközben enni nem lehet vele normálisan. Fogorvosként lehet hogy jó, de a fogtechnikusa már korántsem biztos, hogy precíz. Már pedig fogorvos és fogtechnikusa egybetartozik.
2014. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Látom, a kérdés már kissé régi, de a válaszok mindig aktuálisak lehetnek az újabb érdeklődőknek. Jól látom? -vagy jól sejtem, hogy a Molnár Judit melletti XD-k kis gúnyt takarnak? Nem csodálkoznék. A doktornőt fogászszakmunkásnak nevezném. Jól megcsinál egyszerű dolgokat. Tömést, húzást, gyökérkezelést, de ha már gondolkodni kell, vagy rendhagyóbb esetet megoldani, akkor jobb menekülőre fogni. Olyan, mint az egyszeri rendőr, aki vizsgán a kerek lyukba kalapáccsal juttatja be a kockát, aztán letartóztatja a vizsgabiztost. Kétszer próbálkoztam nála. Egyszer letört foggal, amit azonnal ki akart húzni. Szabó György meg csapot épített bele és azóta is panaszmentesen használom. De sajnos róla sem mondhatom, hogy nagyon jó, bár sokan dicsérik.Egyik hidamat már eleve lyukasan szállították le és simán feltette azonnal ragasztva és aztán megtömte. Gyökérkezelést annyira túltömte, hogy szájsebészet tette rendbe, miután óriási ciszta nőtt a gyökérre. Molnár Juditról ráadásul azt mondják, hogy többet van távol, mint jelen. Nála csak körülbelüli tájékoztató a rendelési idő.A második alkalommal két megbeszélt időpontban sem találtam a rendelőben így feladtam. Sajnos igazán jókat csak arról az erdélyi fogorvosról hallottam, aki már elment a fővárosba. A kisterenyei fogorvos-párt is dicsérik, de hozzájuk már szinte lehetetlen bejutni és állítólag nagyon drágák.Viszont a vélemények alapján "feljövőben" van a Bakos Gergő, bár ő meg állítólag csak hébe-hóba rendel már csak errefelé. (Talán Bátonyban?) Kocsis doktort sokan dicsérték, de állítólag mostanában már hibázgat és időpontokat sem tartanak be a rendelőjében. Koncz doktor is a jobbak közé számít, emberileg is nagyon rendben van, de csak egyszeri alkalmakkal érdemes nála megjelenni, mert csak kéthetente rendel két napot, körzetén kívül, ami valahol a Karancs völgyében van.Hídvégi Judit rendelése egy káosz, de nem panaszkodnak a munkájára. Szabó Helgáról csak rosszat mondanak, de van a környezetemben valaki, aki azt mondja, hogy jól gyógyszerez, illetve gyógyít "csak úgy" fájó fogakat, ínyt, fúró, fogó nélkül. Amiket most itt összeírtam félig saját tapasztalat és félig a tág környezetemben összegyűlt vélemények- együtt. Tessék kritikával fogadni.
2014. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!