Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye a már elhalt, gennyes...

Ugye a már elhalt, gennyes fogat meg lehet gyógyítani úgy, hogy ne kelljen kihúzni, s ne törjön le?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet egy szájszagod ... Egyébként ha maga a fog nincs teljesen szétrohadva, akkor meg tudják menteni. (gyökérkezelés)
2012. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
mivel elhalt, így nem tudja ellátni a funkcióját. a húzás elkerülhetetlen.
2012. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a foggyökérnél góc alakult ki, akkor legjobb kihúzni...
2012. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is gennyes volt, és ki kellett húzni :/

azzal mást nem tudnak csinálni sajnos...

2012. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de nekem most fúrtak egy lyukat a fogamba, s a váladék szabadon távozhat, addig ameddig teljesen ki nem ürül, plusz szedni kell nap 3*2 szem antibiotikumot.

ezután majd a lyukba gyógyszert fecskendez a dokinő, majd gyökértömés, majd a lyuk betömése.


remélem megmenekül a biztos letöréstől.


Fura, mert teljesen ép fog fölött alakult ki. S tegnap jelentkezett a fájdalom, ígyhát csak egy napot vártam a kezelésre.

De azt mondta, hogy nem egy két nap amíg elhal a fog, lehet hogy régebben megütöttem. nem emlékszem őszintén..

2012. jan. 3. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is egy teljesen egészséges fogammal történt... soha az életbe nem volt gondom azzal a fogammal, begennyesedett és ki kellett húzni.

Van olyan fogam is, ami mondhatni nincs is (nincs belseje) arra néhanapján rájön, hogy kib*szottul fáj, de van rá antibiotikum meg valami másik gyógyszer, aztán jó sok hétig, hónapig nincs gondom vele.

2012. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de ez annyira igazságtalan, jó, egészséges fog, vigyáztam rájuk egész életemben aztán tessék. Még azt sem tudom mondani, hogy megértem. mert nem.

Lehet ütéstől, esetleg legyengült immunrendszer is előhozhatja..


de az para, mert biztos lesz még életem során gyengült immunrendszer. Sőt, lehet hogy már most is van egy elhalt fog, csak nem tudni róla, mert nincs jele.

tök random ez az egész..

2012. jan. 7. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!