Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt eszreveszik-e a csajok es...

Ezt eszreveszik-e a csajok es egyaltalan zavarja e oket, vagy nem?

Figyelt kérdés

Az also fogsoromba bal oldalt az elozapfogam rendesen fuggolegesen, egyenessen all, csak kicsit benneb van anyelvem fele, mint a tobbi fogam, tehat nincs egy sorba a tobbi fogammal?

Amikor csokolozok, akkor ezt vajon erzik e a csojok, es zavaro lehet e?

valakinek esetleg vane valami iesmi helyzete, vagy tapasztalata?

S pluszba ugyancsak alol az egyik kozepso-metszofogam rajta van kicsit a masikon. Igaz ez nem jelent semmit, de mit javasoltok, tetesseke fogszabalyzot es kb egy ezv mulva jo lesz minden?


2009. máj. 23. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:

A csókolózás közben nem tapogatja a fogaidat, ha mégis, akkor sem úgy, hogy most ellenőrzi, hogy állnak. Ha már bedugja a szádba a nyelvét biztos nem fogja direkt a nyelvével kitapogatni, hogy mi az ami nem tökéletes.


Viszont, ha zavar tetess fogszabályozót. Engem nem zavart annyira, hogy tetessek, vagyis zavart, csak nem akartam felrakatni. Mikor a szüleim mondták, akkor úgy voltam vele, hogy mi a fenének. Most nincs támogatás, már gyűlölöm a fogaimat, bár nem olyan szabálytalanok, mindenki csodálkozik, hogy mi bajom velük, de igazuk volt a szüleimnek, nem nagy hiba, de már zavar, ami akkor nem. Mehetek most százezrekért csináltatni fogszabályozót.

Hogy meddig lesz fent, azt laikus amúgy sem tudja megmondani, de látatlanban még a fogorvos sem.

2009. máj. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!