Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb.1 hónapja kaptam meg a...

Gyuribacsika kérdése:

Kb.1 hónapja kaptam meg a felső fogaimra a fogszabályzómat és én mosom rendesen, mégis azt vettem észre így 3-4. -edik hét után hogy a brekettek felett mindegyik fogamnál elkezdett erőteljesen sárga folt kialakulni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugyanez az alsókon nem történt meg. Akkor felül miért lett ilyen és mit lehet vele csinálni?Amúgy fogkő ez vagy mi?
2012. jan. 7. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Néha én is úgy láttam ,mintha lenne valami kis folt a brekettek körül.. de igazából nem volt semmi vészes.

Azért lehet, hogy rossz technikával mosod a fogad. Kaptál puha fogkefét és külön kis fogszabályzó tisztító cuccost a dokitól? nem tudom sajnos mi a neve.. de én kaptam csomó kis apróságot a tisztításhoz. fogselyemmel is próbálkozhatsz

2012. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

ilyenre gondoltam

2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen tisztítom mindenféle kis eszközzel, de ez valóban ott van a sárga folt sajnos:(
2012. jan. 7. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor te nem tudsz többet tenni. kérdezd meg legközelebb a dokidat. szerintem ez nem fog később látszani egyébként :)
2012. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lepedéktisztítással eltudják majd netán tüntetni vagy micsoda ?
2012. jan. 7. 20:13
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem miután levette a fogszabályzót, polírozgatta meg kent is fújt is rá valamit... nem tudom mit csinált, de semmi nem látszott utána a fogszabályzóból. de mondom, kérdezd meg legközelebb a dokit erről
2012. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig az elméletileg csak attól lehet, hogy nem tisztítod rendesen.

Nekem is ez van, csak nekem meg alul. A dokim le szokta szedni úgy 2 havanta, szóval nem fog ottmaradni, nyugi.

2012. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó és mivel milyen technikával szokta leszedni a dokid megkérdezhetem?
2012. jan. 8. 16:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Senki többet?
2012. jan. 8. 18:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Depurátor-fejjel, a fogkövet is azzal szedik le.
2012. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!