Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valaki, akinek protézise van?

Dika5 kérdése:

Van valaki, akinek protézise van?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha írna erről, hogy viseli?

2012. jan. 19. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van, mar megszoktam,de a kezdet nagyon nehez volt.Szeretnel csinaltatni,v.mar van es nem birod megszokni?Telyes fogsor?Nekem a felsö fogsor,bal oldalt 5 fog,ket oldalt kapoccsal van csatolva a fogakhoz,a szajpadlas is müanyag.
2012. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alól, felül lesz, mert ínysorvadásom van és muszáj, még a foghúzásoknál tartok és nagyon félek, hogy fogom megszokni. alul-felül 1-1 fogam vané
2012. jan. 19. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy hallottam,a felsöt nagyon gyorsan meglehet szokni,bar akiket ismerek,az also kicsit nehezebb,a baratnöma felsövel mar aznap evett.Nalam az volt a baj,hogy amikor kihuztak a fogam,egy pici fog szilank valahogy benn maradt,v. felcsuszott az inybe,amikor feltettema fogsort,ez nagyon fajt,mert nyomta,majd 1 het utan ez kijött(persze nem tudtam miert faj),1 het kellett hogy begyogyuljon,vagyis ne fajjon,utanna megszoktam,persze napközben ha magam vagyok,leveszem,tartok pihenöt,de nem veszes,ha jo a meret,nem lessz baj,a baratnömnek is sorvadas miatt kellett,ja es a beszed lessz fura,az s betü,de az is helyrejön.
2012. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És nem tudja valaki hogy milyen ez a csúsztatós fogpótlás valószínű nekem az kell mert sorvégi hiányok vannak de de az egyik oldalt!!!?
2012. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg jobb oldalt fent csak a 4 es fogamig van meg! De az a fog meg kell a szemfog lecsiszolásához mert az hiányzik!
2012. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És nem tudjátok a rugalmas fogsor az milyen a valpalstról olvastam vagy valami másról amit lehetne is használni a kapcsos pótlás nem annyira tetszik meg a csúsztatós sem!
2012. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!