Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sárgák a fogaim hogy tudnám...

Sárgák a fogaim hogy tudnám fehéríteni őket? Kivéve a jó borsos rendelői fehérítést.

Figyelt kérdés

nem értem pedig mosom és igy is sárgák,pedig van egy haverom ő sem csinál semmi extrát a fogaival mégis szinte vakító fehérek a fogai.

Titeket mennyire zavar ha valakinek sárgák a fogai? ill ha tudja valaki h mi a neve annak a skálának amin a fogak színskálája van feltüntetve és hogy hol lehet olyat szerezni?


2012. jan. 25. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Próbáld meg a szódabikarbónát! Fogkrémre tegyél picit, hátha használ.
2012. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Fogkefédet vizezd be és mártsd étkezési szódabikarbonába, súrold meg mindennap legalább egyszer. Nem kellemes az íze, de valamennyire használ. Utána moss fogat rendesen fogpasztával.
2012. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Próbáltad már a Colgate Max White fogkérmet? Mindenféle tudatosság nélkül egyszer azt kaptam le a boltban a polcról és egy hét használat után kikerekedett a szemem a tükörbe nézve, milyen fehér lett a fogam. Pedig nekem igazából elég fehérek a fogaim a legfehérebbnél eggyel szürkésebb. Egy próbát sztem megér.
2012. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és fogszínskálát a fogorvos használ, amikor kiválasztja a tömés színét. Én is abból tudom, hogy milyen színnek felel meg a fogam színe.
2012. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 9.37

Igen igazad van. És utána mehet teljes fogsor pótlásra néhány éven belül, mert az általad javasolt kezeléssel tönkrevágja a fogzománcát. Egy műfogsor biztosan kevesebbe fog kerülni!


Válaszolva a kérdésre: A fogak színe is, mint sok minden más genetikai adottság. Vigasztaljon a tudat, hogy a sötétebb színű fogak sokkal kevésbé romlanak, mint a hófehérek.

Egyébként minden fehérítési eljárás roncsolja a fogakat, a házi praktikákkal látványos eredményt nem fogsz tudni elérni.Ha biztonságosan akarod fehéríteni, akkor az sajnos csak orvosi rendelőben tudják, egyébként meg maradnak a fehérítős fogkrémek, amik legalább nem okoznak kárt.

2012. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az ilyen szódabikarbónás, sütőporos megoldásokat felejtsd el. lemarja a fogzománcod, és utána sziszeghetsz, ha fáj már inni/enni is! amúgy is, legfeljebb 1-2 hetente egyszer ajánlják még azok is, , akik annyira dicsérik.
2012. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!