Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik olyan szerintetek,...

Létezik olyan szerintetek, hogy a bölcsességfogaim okozzák a nyakpanaszaimat?

Figyelt kérdés

Reflexológusnál jártam, és ő azt mondta, hogy a lassan 3 éves nyak-nyakszirt fájásom, a bölcsesség fogam miatt van... Szerintetek igazat mondhat.?!

Azóta már kb. 10 orvosnál jártam, és senki nem tudott segíteni rajtam... lehet mégis a reflexológusnak volt igaza? :)


2012. jan. 26. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogorvosnál jártál?

Esetleg a rossz tartás?

2012. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jártam, kb. egy éve, de azt mondta, hogy ráér még kihúzni...

voltam MR vizsgálaton is.. semmi rosszat nem mutatott ki..

úgyhogy nem tudom... nyakfájásból indult az egész, de inkább már a nyakszirtem fáj :(

2012. jan. 26. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tíz orvos nem talált semmit, akkor csak a reflexológusnak lehetett igaza... Gondolom a talpadon tapogatta ki. :)

A bölcsességfog persze kisugározhat, meg okozhat panaszokat, de inkább az állkapocsnál. Ha a fogaid nem fájnak, ha nincs semmi kellemetlen érzés velük, ha egyenesen állnak, ha az állkapcsod zavartalanul mozog, akkor felesleges bevállalni egy bölcsességfog műtétet.

2012. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam dettó ez a helyzet! Hetek óta merev a nyakam, mintha elaludtam volna, vagy huzatot kaptam volna. Semmi egyéb panasz. Aztán gyanús lett, hogy mintha valami lenne hátul a számban. Nézem a tükörbe, és tényleg. Nem bújt még ki, viszont mindkét oldalon szétnyílt a ínyem. A poén, hogy nem is éreztem semmit, pedig éveken át mindig elkezdett fájni, gondoltam biztos jön a fogam. Erre most kijön úgy, hogy semmit nem érzek a nyaki merevségen kívül.
2012. jan. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom hogy későn írok, de hátha még aktuális...

Most vettem észre hogy kinőtt két bölcsességfogam félig (de tök hirtelen, és úgy, hogy nem is éreztem semmit a számban :D) aztán rájöttem hogy 3 napja fáj a nyakam... Szerintem tuti emiatt lehet, angol oldalakon írnak róla hogy lehet összefüggés a kettő között.

2012. máj. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!