Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet erre valamiféle támogatá...

Lehet erre valamiféle támogatást kérni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, fogszabályzóra van szükségem, mert a szemfogam a fogsorom felett nőtt ki, a többi fogam is összetorlódott, főleg alul, és harapási problémáim is vannak. Úgy tudom, az esztétikai fogszabályzás, drága, de mivel nekem ez nagyon nem esztétikai, ezért laikusként úgy gondolom járhat rá támogatás. (pl. sztk-ban) Jól gondolom? Tudnátok ebben segíteni nekem? Mennyivel lenne így olcsóbb?

Sok fogamat is ki kell húzni, illetve betömni. (valószínű mind a 4 bölcsesség, plusz alul felül 2-2 kisőrlő, mert nincs hely a fogaimnak + 2-3 lyukas fog, általában fognyakon vannak a lyukak) Ez mennyiben befolyásolná? Egy sztk-ban a tömés/húzás mennyibe kerül?

Ne haragudjatok a sok kérdésért, de nem vagyok ebben a témában otthon.

Köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 28. 17:59
 1/2 anonim válasza:

Annyiban tudok neked segíteni, hogy a húzás mindenhol ingyenes, az amalgán tömés olyan 5.000-15.000 Ft között is lehet. Ez attól függ, hogy milyen a fogad állapota, mennyi a tömés :)

A fogszabályzó 180 ezer állkapcsonként. Sztkra (18 év alatt) csak 25%-át kell kifizetni: neked sajnos már a teljes árat :(

2012. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Ha valaki még tudna további infókat adni, annak nagyon örülnék. :)
2012. jan. 28. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!