Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek van tapasztalata, vagy...

Akinek van tapasztalata, vagy valamilyen infója a témával kapcsolatban, segítsen nekem, kit kereshetnék fel egy megbízható, profi fogszabályozással is foglalkozó fogorvost? Vas, Zala megye lenne a célkörzetem! Még Sopron városa is megfelelne, sőt.

Figyelt kérdés
14 éves koromban kaptam fogszabit, de abbahagyatm, plusz (szerintem)nem a legjobb dokit választottam. (De nem kritizálnám, csak nem jött nekem össze így...)Mivel a fogaim messze nem tökéletesek (kiállnak, és sok fogam van a kiciske számhoz) *szmájli* )most nagyon szeretnék végre korrigálást, annak ellenére, h már 22 vagyok...
2012. jan. 29. 23:55
 1/1 Mya2323 válasza:

szia!

Nekem is 14 évesen volt először fogszabályozóm ( porcelán), aminek az eredménye a bölcsességfogaim miatt nem teljesen maradt meg.

most 22 évesen rakattam fel ujra fogszabályozót, amihez szerencsére sikerült találnom egy nagyon jó orvost!

rengeteg alternatívát mutatott, végül zafír fogszabályozót kaptam, ami teljesen áttetsző, mintha apró ékszer lenne a fogamon.

Nagyon szivesen megadom a számát, de sajnos Pesten rendel, viszont legalább biztos lehetek benne, hogy nagyon szép mosolyom lesz:)

23 éves egyetemista lány

2012. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!