Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fogam jöhet?

Bölcsesség fogam jöhet?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre h a 7. fogam után az ínyem kicsit nagyobb és ha megnyomom tök puha az ínyem olyan mintha levegő lenne alatta vagy nem tudom. Lehet h begennyesedett az ínyem alatt vagy mi lehet ez? Gondolom h a bölcsességfogam akar előtörni csak lehet h emiatt nem tud. Meg kell-e mutatnom fogorvosnak?
2012. jan. 30. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ínygyulladás, ami lehet a bölcsességfog miatt. Ha csupán a fog akarna előbújni anélkül, hogy be lenne gyulladva, akkor kemény lenne. Házilag is lehet kezelgetni, de azért jobb dokihoz menni, mert a bölcsesség foggal sokszor van probléma, jobb ha előbb derül ki. Ha meg a fogággyal van baj, még fontosabb a korai kezelés.
2012. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ akkor szóval elkéne mennem fogorvoshoz mert ha sokat halogatom akkor gondolom baj lehet belőle?! De érdekes mert nem fáj meg ilyenek csak olyan az ínyem mintha levegő lenne benne vagy nem tudom mert nem olyan kemény mint a többi kicsit puhább. De remélem nincs nagy gond.
2012. jan. 30. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!