Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi okozhatja ezt a kellemetlen...

Mi okozhatja ezt a kellemetlen leheletet?

Figyelt kérdés

Sok rossz fogam van, sajnos hiába mosom őket, szinte egy olyan sincs, amit ne kellett volna már legalább egyszer betömni és sok gyökérkezelve is van.

Most pillanatnyilag mindegyik rendben van, de mégis kellemetlen a szájszagom.

Fogmosáskor a nyelvemet is rendesen megmosom, fogselymet is használok, de egy perc múlva már megint érzem magamon... A rágó ereje is kb. 2 percig tart, a mentolos cukorkákkal ugyanez a helyzet.

Egy időben használtam szájvizet is, ami megint csak hiábavaló volt és még a számat is kiszárította rendesen.


Pár napja olvasgattam valamit a neten, támasztottam a fejemet, nagyon belemerültem az olvasásba és kicsit később vettem észre, hogy a kezem egy része kb fél perce a felső ínyemhez ér. Jó ez vicces... de a lényeg az, hogy mikor feleszméltem, elvettem a kezem és megszagoltam. Csak úgy! :) Hát kegyetlen volt...! :(

Nem értem miért történik ez velem.


Alig merek társaságba menni, inkább maradok itthon, ugyanis sokszor észrevettem már, hogy mikor beszélek valakivel, az az orrát fogdossa, vagy az orra alá teszi a kezét.


Milyen szakember(ek)hez kellene elmennem ezzel a problémával?


2012. jan. 31. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogászhoz menj, az lehet, hogy sebészhez fog küldeni. Könnyen lehet ínygyulladásod, a szádban valahol gyűlhet a genny, rohadhat a szád. Mindenképpen házi/fogorvosnál kezdj!
2012. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A probléma még kitűnő fogsornál is fennállhat. :(
2012. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!