Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi az ára SZTK-ra fogászat...

Mennyi az ára SZTK-ra fogászaton egy panoráma röntgennek?

Figyelt kérdés
Már vagy 20 féle árat láttam. Igaz, mindegyik magánrendelői ár volt, de SZTK-ra is megcsinálják. Már akinek, de mennyi így az ára? Esetleg így díjmentes?
2012. febr. 7. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Áruld el minek csinálnának panoráma röntgent TB-re egy fogászaton? Ha gyanús egy fog ingyen csinálnak a környezetről de minden fogat minek lefényképezni?
2012. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert teljes száj-rekonstrukcióra lenne szükségem. Persze az már nem SZTK-ra, mert implantátumok is kellenek.
2012. febr. 7. 18:28
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdésre szerettem volna választ kapni! Nem visszakérdezést vártam.
2012. febr. 7. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

SZTK beutalóval ingyenes, legalábbis a mi kerületünkben.

Csak megjegyzem, az én fogorvosnőm volt olyan KEDVES és elküldött fizetős privátba.A várakozó betegeknek köszönhetem,-akik felvilágositottak-hogy kértem beutalót és így ingyenes volt.

2012. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Közben találkoztam az SZTK-s doktornőnkkel és megemlítettem neki, hogy szeretnék csináltatni náluk egy panoráma röntgent a fogaimról. Úgy nézett rám, mintha kétmilliót szerettem volna kérni tőle. Annyit mondott, hogy akkor ad beutalót, amennyiben indokolt. Ezek után ki fogom hajtani belőle a beutalót mert úgy érzem, jogom van hozzá. Természetesen - mivel teljes szájrekonstrukcióról lesz szó - a továbbiakban privát orvoshoz fordulok. De legalább a röntgent szeretném SZTK-ra kikönyökölni.
2012. febr. 9. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
4 ezer forint egy panoráma röntgen magándokinál. Ha sok fogadat kell megcsináltatni, ezt semmiség kiperkálni szerintem.
2012. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Remember me válasza:

Egyik válasz kedvesebb, mint a másik...


Akkor vegyük sorjába (bár már gondolom nem aktuális):


Talán azért szeretné a kérdező "SZTK-s" beutalóval megoldani, mert :


1. Ne csak a vicc kedvéért vonják le a Tbt a bérünkből,



2. mivel valószínűleg több fogról van szó, ezért a magán kezelésük se lesz apró pénz...


Valamint sokkal jobb, ha nem egyesként röntgenezik meg a fogakat, mert ugye a sugárzás halmozottan nem valami immunerősítő dolog...


Én is hasonló cipőbe járok, de ha a körzetis kidobna , akkor közlöm vele, hogy hívom a betegjogi képviselőt... :D

2014. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálunk öt ezret kértek tavaly, de egy valamire való maszek fogdoki páciensének ingyen megcsinálják a csajok.
2014. júl. 28. 20:47
 9/9 A kérdező kommentje:
1/8-as csak ugatja a témát, de fogalma sincs róla. Miért válaszol az ilyen?!
2014. júl. 28. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!