Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet, hogy visszaáll a...

Lehet, hogy visszaáll a fogam? :O (fogszabályzó)

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem kb. 1 éve van fennt a fogszabim,és a felső fogaimnál az egyik fogam teljesen keresztbe volt fordulva, de már nincs befordulva,mert a fogszabályzó helyre rakta. DE a minap azt vettem észre, hogy kezd visszaállni a fogam :O kezd megint elfordulni..(lehet,hogy csak beképzelem)..okot is találtam rá, h mi történhetett,mert arról a fogamról a ragasztóval együtt levált a brekett,de nem jött le,csak kicsit "felengedett" ...félek,hogy megint el fog ferdülni befele..kb 3 napja voltam fogszabályzáson, de most az alsó fogsoromra figyelt az orvos és nemtudom,h szólt-e volna ha észreveszi h vmi nincs rendben :/..legközelebb jövőhónapban megyek..március 24-én..ha addig romlik a helyzet,akkor úgy is észreveszi az orvos nem?:O nem fog addig visszaállni a fogam?! köszi előre is.. :/
2012. febr. 15. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem már több mint fél éve lelett véve, és ugyanúgy visszaállt az összes fogam mert egy szar az éjszakai..verném telibe a fogorvost..amúgy elképzelhető hogy megindult kicsit vissza, de ne aggódj majd visszaragassza és jó lesz
2012. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy, ilyenkor vissza kell menned, mert lejött a cucc..én is havonta jártam vissza, de közbe mindig havonta 2-3 szor volt mert elengedett a rakasztó meg eltört a drót stb. ugyhogy menny vissza, még a kezelőlapod hátuljára is rávan irva h törés stb esetén soronkívül kell jelentkezni
2012. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hú okés köszi megnyugtattál :)..!

amúgy csak az a fehér bigyu jött le róla kicsit,tehát azon az oldalon kezd sztem kicsit visszafordulni ahonnan felengedett..remélem vissza tudja ragasztani és újra visszahúzni..ha ment valamennyit befele :)

2012. febr. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!