Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a kiszáradt száj ellen nem...

Ha a kiszáradt száj ellen nem hat a labello akkor minek árulják? Minek találták fel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
üzlet.
2012. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kék classik mindig segített.Jó zsíros.Próbáld ki.
2012. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én fehér-zöldes színűt használok. Mármint külsőleg ilyen színű maga a labello pedig fehér,de mondjuk nem látom hogy hatna. Nem igazán veszem hasznát. Az pedig hogy üzlet hát ez nem mondom hogy árt de viszont segíteni nem segít semmit :S Fölöslegesen gyártják,mert így hamarosan az emberek már meg sem fogják egyáltalán venni.
2012. febr. 17. 21:37
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Dehogynem veszik meg. Én tiniként használtam, aztán idővel rájöttem, hogy minél többet használom, annál jobban kiszárad utána a szám. Kirepedt, vérzett is.

Aztán olvastam arról, hogy valami olyan anyag van benne, ami szárítja az ember száját. Kipróbáltam, hogy nem használtam egy ideig. Kb. két hónap borzalom volt, azóta viszont semmi. Évek óta egyáltalán nem használok semmiféle szőlőzsírt a számra, és érdekes módon nem szárad ki.

Ettől függetlenül akik ma tinik, azok pl. megveszik, mert menő. És mindig lesznek újabb és újabb emberek, akik meg fogják venni.


Olyan ez, mint pl. a fogyasztói csoportoknál, folyamatosan kampányolnak ellenük, de a tájékozatlanok és a fiatalok még mindig bedőlnek.

2012. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazat adok neked. És sajnos én is ezt vettem észre hogy még inkább kirepedezik a szám tőle. Nem is értem minek használom :/
2012. febr. 17. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is használom néha,pedig nekem is mondták,hogy csak szárít.Van egy bnőm,aki folyton keni,naponta többször,és csodálkozik h száraz a szája.
2012. febr. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem hssznál, de nem rúzs helyett használom folyamatosan, csak amikor nagyon napos vagy nagyon szeles idő van és kirepedezik a szám. Ez évente összesen legfeljebb 2-3 hét.
2012. febr. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én ezzel egész télen szenvedek :S
2012. febr. 18. 09:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül akik ma tinik, azok pl. megveszik, mert menő.


Jó nagy hülyeséget mondtál, mert ennek semmi köze a "menőséghez" Használják, mert szükség van rá.

2012. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amitől menőnek érzik a tinik magukat az sztem az hogy már 10 éves kortól kb. elkezdik magukat sminkelni aztán csodálkoznak ha 16-nak nézik őket legalább és rossz időben rossz helyzetbe kerülnek..
2012. febr. 18. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!