Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogorvos dolgozik...

Melyik fogorvos dolgozik olcsón Tatabányán?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is nézz körül, hogy a területileg illetékes milyen és hogyan dolgozik.

Énnekem eddig maszek fogorvosom volt, súlyos pénzeket fizettem ki érte. Most az elmúlt héten elmentem a területileg illetékeshez, aki az adott időpontban fogadott (egy percet nem kellett várnom), azt tette amit kértem (az egyik fogam húzni kellett, de már olyan szinten volt, hogy azt hittem, hogy szájsebészet lesz belőle, ő mégis ki tudta húzni), két fogam tömni kellett (mindkettő hátsó őrlő), és érzéstelenítve, FEHÉR, fényre polimerizáló töméssel tömte, és az egészért egy forintot nem kellett fizetnem!!! Jövő héten megyek hozzá megint, immár harmadszor (eddig egyszer sem kellett várni, egyszer a rendelés első betege voltam, egyszer pedig a rendelési idő közepén mentem). Akkor tömi be a másik rágófogat, szintén fényre polimerizáló töméssel, ingyen.


Abszolút korrekt, jókedvű, poénos, öröm a székében ülni, nem okoz fájdalmat, odafigyel. Ilyen is van. Igaz, ha mondják, én sem hiszem el. De mivel az adott fogam húzni kellett (maszek doki is megmondta), így azért felesleges lett volna maszekban fizetnem, ha egyszer a társadalombiztosításom kifizeti... Ha már egyszer fizetek érte...

Most a kihúzott fog pótlását is ő fogja megcsinálni. Igaz az nem ingyen lesz, de még mindig olcsóbb, mint amit kaptam a maszek dokimtól. És ugyanazzal az anyaggal dolgozik.

Talán egy próbát megér a tiédet is felkeresni!

2009. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az észrevételed, de sajnos nem a legjobb a személyes viszonyom a fogorvossal ahova tartozok körzetileg.

Tatabányán már korábban próbálkoztam a rendelőintézetben, de mivel területileg nem Tatabányához tartozom ezért finoman ellettem hajtva. Ezért keresnék valami maszek fogorvost, de mostanában sajnos már volt, hogy elég sokat fizettem. Annyira meg nem vagyok vele tisztában, hogy Tatabányán milyen árakat kérnek a fogdogik.

2009. jún. 5. 12:31
 3/4 anonim válasza:

Kedves válaszoló!

Kihez tartozol?Mert nekem telefonon azt mondták,és sajnos a gyakolratban is tapasztaltam,hogy mostmár fel van osztva kerületileg,és csak ahhoz lehet menni(sürgősségi hétköznapi esetben is,csak gyökérkezelés meg húzást lehet nagy nehezen másnál)és én akihhez tartozok,hááát,múltkor dőlt belőle az alkohol szag,az aszisztense csumpákos volt...inkább azt mondtam,hogy rosszul lettem :S


Pár éve volt egy kitűnő szájsebész fennt a kórházba,de ő sajnos már csak maszek Tatán,ő Dr.Boros József,nekem két bölcsességfogamat műtötte ki,tökéletes!

(ha szájsebész kéne,mindenképp hozzá mennék,még maszekon is,de most tömetni szeretnék)

2010. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. Jakabó
2014. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!