Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítő gél szett az...

Fogfehérítő gél szett az internetről? (link tovább)

Figyelt kérdés

Találtam egy olcsó hidrogén-peroxidos fogfehérítő gél szettet az interneten. Ismeri valaki? Lehetnek veszélyei (pl ígyre fogzománcra)? Hatásos?

[link]



2012. febr. 22. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én innen semmit sem vennék.. eléggé igénytelen és átverős oldalnak néz ki
2012. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En hidrogen peroxiddal feheritem a fogaimat, de nem veszek semmi extra marhasagot, foleg nem reklambol/internetrol, hanem a gyogyszertarban kaphato 3%-os h.peroxiddal oblogetek naponta/ketnaponta egyszer fogmosas utan kb. 30 masodpercig.

Vilagbajnok feherek a fogaim es evek ota hasznalom, semmi mellekhatas.

2012. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amit veszel az direkt erre van, vagy csak erre használod?

Mennyibe kerül?

2012. febr. 22. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:

En kulfoldon elek es itt a sarki fuszeresnel is lehet kapni 3%os hidrogen peroxidot, de Magyarorszagon a gyogyszertarban kikeverik neked. Legalabbis mikor ott jartam es kerdeztem, nekem azt mondtak par szaz forintert kikeverik.

Barmire hasznalhatod. Amit en veszek arra ra is van irva, hogy altalanos fertotlenito, szajoblogeto, sebtisztito. (a feherito hatas nincs ra irva, szerintem pont azert, hogy az emberek ne ezt az olcso megoldast valasszak, hanem vegyek a draga termekeket). En honapokig szajfertotlenitesre hasznaltam es a feherito hatasat csak ugy vettem eszre hogy egy regen latott ismeros felkialltott, hogy "te jo eg, mitol ilyen ragyogoak a fogaid?" Aztan eszrevettem en is, hogy az elol levo 12 eves tomesem beszurkult... elmentem az orvoshoz es o is megerositett, hogy nem a tomes szurkult be, hanem a fogaim a tomes korul lettek sokkal feherebbek, ezert a regi tomes mar szurkenek latszott.

2012. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!