Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Daedalon fogfúrásnál segít?

A Daedalon fogfúrásnál segít?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy van 2-3 fogam amit be kéne tömni. De viszont mikor elkezdi fúrni a fogam abban a pillanatban ahogy megérzem azt a szagot egyszerűen annyira hányingerem van (szabályosan öklendezek) hogy nem bírok megmaradni a székben. A fogorvosom mondta hogy a Daedalon segít.

Tényleg segíteni fog mert ha nem, nem tudom mi lesz.


2012. febr. 22. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A Dedalon hányáscsillapító, én utazási betegségben szenvedek és tényleg elég jó, viszont készülj fel, hogy elég kába leszel tőle. Alapból azt mondanám ne vedd be, mert ki tudja milyen kölcsönhatásba lép a Lidocain injekcióval, de ha a fogorvos mondta akkor szerintem tényleg megér egy próbát. Legalább fél órával a kezelés előtt vedd be, szerintem menjen veled valaki, mert én bárhol képes vagyok elaludni vele ha ülőhelyzetben vagyok:D
2012. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!