Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb hátul felül csütörtökön...

Jobb hátul felül csütörtökön húzták ki a fogam. Mikorra fog kinőni az új?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 13:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Majd a következő életeben...

Ha a 6. vagy 76. fogadat húzták, akkor sajnos nem nő helyette másik. Ha a 4. vagy 5. fogad, akkor jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, mozgott-e már a fogad, stb.

2012. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
69%
ha cápa vagy, akkor 2 hét múlva. ha viszont ember, és maradandó fogad volt, akkor ne is várd. ha tejfog volt, akkor néhány hónap.
2012. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
honnan tudom meg h hanyadik? h kell számolni? amúgy így volt.. [link]
2012. febr. 26. 17:49
 4/24 anonim ***** válasza:

A 2 középső metszőfogaid az egyesek, a jobb oldali a jobb, a bal oldali a bal, az alsó az alsó, a felső a felső. Így van értelemszerűen a jobb felső egyes, bal felső egyes, jobb alsó egyes, bal alsó egyes. A jobb felső egyestől jobbra lévő fog a jobb felső kettes (ez a kismetsző), a jobb felső kettes mellett jobbra a jobb felső hármas van (szemfog), majd amellett a négyes, ötös (kisőrlők), hatos, hetes, nyolcas (nagyőrlők). Alul ugyanígy, csak ott a ketteseket nem kismetszőknek hívjuk, hanem oldalsó metszőknek.

Ha nem voltam elég érthető, megpróbálom mégegyszer.


Amúgy a képen amit belinkeltél ott melyik fogat kell nézni? Az amalgámos a hatos, mögötte az ideiglenes töméses a hetes. Ezek helyett sajnos nem nő új.

2012. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ja, a képen nem is amalgám van a hatosban, hanem inlay. Mondjuk a lényegen ez nem változtat. :)
2012. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
amelyik fekete.. rossz.. ott nemnő új?:( és akkor én mint diák, ingyen kapok oda fogat? vagy fizetnem kell?
2012. febr. 27. 13:13
 7/24 anonim ***** válasza:

szia!


Tejfog amit kihúznak, vagy csontfog? Ha tejfog, akkor nő ki új. Ha már csontfog, akkor nem.

2012. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát, az sajnos már nem tejfog volt. És sajnos nemhogy ingyen nincs, de támogatás sincs a fogpótlásokon.
2012. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
18éves vagyok..szerintem már csontfog volt.. nemtudom,de alatta ahol volt a fog, keménynek érzem..meg nyomkodtam eszközzel, és keménynek éreztem.lehet fog?
2012. febr. 27. 22:48
 10/24 anonim ***** válasza:
Higgy nekem, ha azt húzták, akkor ott már nem fog nőni másik fog.
2012. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!