Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi értelme van ennek a fogszab...

Mi értelme van ennek a fogszabályzó guminak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve van fogszabályzóm. A felső fogsorom már tökéletes, az alsó az amin már csak 2 fogat kell picit jobban betolni a helyére és már tökéletes lesz.De drága jó doki nem hogy azt húzogatná azt a kettőt lenn,kitalálta,hogy ilyen gumikkal összetapasztja az alsó és felső állkapcsom:

[link]

És hogy én ezt egésznap viseljem. Na meg a....

Semmi értelmét nem látom az alsó és felső állkapcsom összekötésének. Csak annyit,hogy beszélni és enni se tudjak normálisan. Már így sem tudok ettől a fémtől. Ja, hogy mindig ki kell venni evés előtt. Óóó igen,arra van még nekem időm h ahányszor enni akarok rohangáljak kifele a WC-re kivenni aztán vissza felrakni.

Tehát nappalra nem fogom hordani mert nagyon gáz,csak estére.

Tehát várom a válaszokat,hogy mi értelme van ennek a fantasztikus gumizós megoldásnak...


2012. febr. 27. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, és az egész kezelésben ez használt a legtöbbet! Helyrerakta a harapásom, szóval hordjad csak!
2012. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!