Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy nagyon lyukas fogam...

Van egy nagyon lyukas fogam (elhalt)! És nagyon félek, mert jövő héten megyek fogdokihoz. Mit fognak vele csinálni? Nagyon félek! Van oka a félelmenek!?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 18:27
 1/6 anonim válasza:
Alsó vagy felső fogad?
2009. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Biztos megpróbálja a doki megmenteni. Miért nem mentél eddig? Most lehet, hogy fizethetsz jó drága pótlást, ha nem tudják megmenteni és ki kell húzni.
2009. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elhalt, kihúzzák. Hidd el, neked is jobb lesz utána! Bár lehet, hogy ezt hirtelen a fogdokitól eljövet még nem fogod érezni... :) Fel a fejjel, még mindenki túlélte! Sok szerencsét!
2009. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem húztak már elhalt fogat. Nem éreztem semmit. Megkérdeztem a dokit, hogy mikor húzza már ki, mire kijelentette, hogy már rég a kukában van. Az elhalt fogban nincsen élő ideg, nem fogsz érezni az égvilágon semmit akkor se ha húzzák, akkor se, ha még sikerül gyökértöméssel megmenteni.
2009. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


En nagyon felek a fogovostol, de tenyleg iszonyatosan, le kellett fognia a noverkenek, amig beadta az erzestelenitot, es vegigbogtem, amig kihuztak a fogamat, pedig nem vagyok mar fiatal. Nekem tomott fogam volt, ami elhalt, felajanlotta a doki a gyokerkezelest, de arrol azt hallottam, hogy hosszadalmas, fajdalmas, es lehet, hogy nem jar sikerrel, igy a huzassal jobban jarok.

Most jovo heten megint megyek, biztos megint panikolni fogok, mert kiesett a tomes a fogambol, es azota fajni is kezdett, lehet megint kihuzza. Amugy maga a huzas nem volt annyira rossz, mint szamitottam ra, inkabb az viselt meg, amennyire bepanikoltam elotte.


De tudod mit? Szerintem a foghuzas egy annyira rossz dolog, hogy az elet karpotol erte. Tudom, hogy hulyen hangzik, de a foghuzas utan szinte azonnal olyan fordulatot vett a napom, hogy hihetetlen volt, es eletem egyik legjobb napja lett. Szoval szurkolok, hogy barhogy is lesz, neked is jol alakuljon ;)

2009. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelik, ha szerencséd van.(kiszedik az elhalt fogbelet meg az ideget, kifertőtlenítik, majd később betömik) okod akkor van a félelemre, ha minél tovább húzod-halasztod a fogorvoshoz menést.
2009. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!