Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabajzot tetethetek 25...

Fogszabajzot tetethetek 25 evesen, megeri, megjavitja a fogaim?

Figyelt kérdés
A csaladom ban mindenki azt mondja,hogy csak penzkidobas,hogy ugysen segit.de ha megis javitana rajtuk azok idovel ugyis visszfognak allni az eredeti ronda hejjukre. kerem irjatok akiknek volt vagy van es tud rola tenyeket.

2012. febr. 28. 18:02
 1/9 anonim válasza:
Hát ha nagyon görbék a fogaid akkor meg éri még ennyi idősen is fel rakatni meg amúgy is most divatos a fogszabályzó mindenkinek .... :)
2012. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat sajnos nagyon csunyak olyannyira,hogy a fenti fogsoromban a ket kozepso fogam mar teljesen elvan nyomva es ezert mar lognak.
2012. febr. 28. 18:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja de az tenleg igaz ,hogy nagyon faj ez az egesz dolog?es ,hogy nem fogok tudni enni hat ez gaz lenne mert sovany vagyok es nem akarok jobban lefogyni.
2012. febr. 28. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor felrakják egy ideig (1-2 hét) nem nagyon lehet vele enni, meg amikor húznak rajta akkor is fáj. Nekem nincs, de van olyan ismerősöm akinek még fiatalon volt és mostanra teljesen visszaálltak, de van olyan is akinek azóta is szép a fogsora. Egyébként egy helyesírási szótárnak több hasznát vennéd.
2012. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az utolsonak uzenem ,hogy eleg nehez odafigyelni a hellyesirasra ha egy 15 hos kislany ul az olemben es kozben csapkodja a gombokat .birom eggyesek milyen okosak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! egyebken kosz a valaszt.
2012. febr. 28. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
ez elég elkeserítő hogy egyeseknél vissazállnak, de erre negondolj, hanem vágj bele, én is belevágtam 18 évesen. igen elején alig lehet enni de bazira megéri majd 1-2 év múlva milyen hálás leszek magamnak
2012. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra kell figyelni, hogy ilyen idős korban gyorsan vissza tudnak rendeződni a fogak. Mindenképpen konzultálj fogorvossal, mert ő fogja tudni megmondani a fogaid állapota alapján, hogy érdemes-e és, hogy milyen módszerrel.
2012. febr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek aki irt!!!! de azert meg varok tanacsokat es tenyeket is.
2012. márc. 1. 14:35
 9/9 anonim válasza:

Nem.mert 1.nagyon sokáig kell hordanod ,hogy ilyen kórba helyre húzza. 2.Mikor leveszik a fogszabályzót 1-2 hónap alatt vissza fog álni az eredeti formába.

Ezt családi kőrből tapasztaltuk =(

2012. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!