Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Színes fogszabisok! Mennyire...

Színes fogszabisok! Mennyire higiénikus a színes fogszabi?

Figyelt kérdés

Úgy tudnak színes fogszabit csinálni, hogy van a fém és arra lehet rátenni a színes gumit? Vagy hogy is csinálják pontosan? És ha így kell, az mennyire higiénikus? Lécci aki ért hozzá vagy színes fogszabályzója van írjon le róla mindent!

14/L


2009. jún. 7. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ugyanannyira higiénikus mint a sima gumi rajta.

és igen úgy csinálják, hogy felrakják a sima fém fogszabit és a gyűrűkre az átlátszó gumi helyett kérhetsz színeseket.

nagyon jópofa:)

2009. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előttem író válaszához még ennyit hozzátennék, hogy nem biztos, hogy gumikkal fogják rögzíteni az ívet a brekettekhez (a kis tappancsok a fogaidon), hanem előfordul, hogy vékony fémszállal, ez meg ugye nem színes, hanem fém színű.

Az első pár hónapban nekem is gumikkal volt rögzítve, akkor én is színeseket kértem :), de aztán amikor először cserélt ívet a dokim, akkor gumi helyett már fémszállal (fémligatúra) rögzítette, azóta sem kaptam színes gumikat. :(


Egyébként az első hónapokban nagy valószínűséggel te is gumikat kapsz, ezt minden ellenőrzéskor cserélik, ilyenkor válaszhatsz új színeket.

2009. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...:)
2009. jún. 12. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!