Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogammal van gond vagy?...

Fogammal van gond vagy? Tegnap óta lázas vagyok illetve fáj a fejem, fájnak az izmaim, ráz a hideg, fáj a torkom és köhögöm. És elkezdett fájdogálni az egyik felső fogam. Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval elkezdett fájni az egyik fogam. Bal felső 4-es vagy 5-ös. Coldrex, Tantum Verde, Zinnat, ACC600, Aflamin Rapid-ot szedek. Valami gond van a fogammal, vagy ez a kis fájdogálás betudható az állapotomnak és a gyógyszereknek?
2012. márc. 6. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is a fogad fáj, hanem arcüreg gyulladásod van. Kopogtasd meg a mutató ujjaddal az arcüregedet. Ha érzékeny, akkor ott a bibi.
2012. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem fáj. Meg ma voltam dokinál ő se mondta, mondjuk nem nézte meg, de érzem, hogy a fogam az.
2012. márc. 6. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mit tenni, irány a fogászat!
2012. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most érezhetően javult az állapotom ( kop-kop-kop ), és a fogam se fáj ( kop-kop-kop ). Szóval megyek is vissza az ágyba. Bevettem a gyógyszereket és facsartam narancsot is. Kb 3 deci tömény C vitamin.
2012. márc. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!