Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha ma 5-re megyek fogorvoshoz,...

Ha ma 5-re megyek fogorvoshoz, és érzésteleníteni fog injekcióval, akkor attól még vehetek be most egy cataflamot?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj és nem bírom ki addig! :( Van összefüggés a kettő közt?
2012. márc. 13. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan bevehetsz fájdalom csillapítót, nem fogja befolyásolni az érzéstelenítő hatását.
2012. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze,a múltkor pont így jártam. Nem folyásolja be egyik a másikot.
2012. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, volt hogy úgy jutpttam el orvoshoz, hogy egy levél algopirin bennem volt.. sztem sokan vannak igy, nyugi :)
2012. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor most már későn szólok, hogy nem kéne. Ne aggódj, mert nem lesz tőle semmi bajod. Annyi az egész, hogy az érzéstelenítő injekciónak bármilyen fúrásnál vagy gyökérkezelésnél csak annyira szabad hatnia, hogy ha az orvos félremenne, azt még enyhén, de érezd. Például ha (gyökérkezelésnél) a gyökércsúcson túl megy a doki vagy fúrás közben pulpát ér (fogbél) és nem érzel semmit, mert a cataflam kilőtte az egész felszín alatti területet, akkor lehet hogy később szájsebészre lesz szükséged.

Remélem, azért a dokit is megkérdezted a beavatkozás előtt.

2012. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!