Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr. Laboda Antal fogorvosról...

Dr. Laboda Antal fogorvosról tapasztalatok vélemények?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 08:39
 1/9 anonim válasza:
Gyerekemmel voltunk nála. Rendes volt vele és szépen tömte be a fogát. Sokan járnak hozzá, időpontot minden képen kérj! Szerintem jó árakkal dolgozik.
2012. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősíteni tudom, hogy nagyon rendes doki és szépen csinálja a kezeléseket. Nekem gyökérkezelést csinált, nagyon lelkiismeretes volt. És nem dolgozik horror árakon. És még jól ki néz ki:P
2012. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az egyik válaszodban írtad, hogy Dr. Laboda Antalhoz jársz fogorvoshoz. Vele kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy mennyibe kerül egy fogtömés nála? Az ínyekció benne van az árban? És mennyire tartós a tömés, amit használ?


Előre is köszönöm.

2012. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
juj, bocsi. az egyik válaszolónak ment volna privátban.:P
2012. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tyson26 válasza:
Szerintem nagyon jo fogorvos keresd meg a web oldalat es ott le vannak irva az ara en csak ajanlani tudom! kulfoldrol is sokan mennek hozza arba is eleg olcso! es minosegbe paratlan!
2012. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
köszi, már voltam is nála.:)
2012. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyibe került?
2014. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tömést cserélt, injekciót is adott amit nem is éreztem. 8000 ft volt. de itt az árlista: [link]
2014. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy tündér, imádom! Csak azt sajnálom, hogy nem találtam rá hamarabb, és hagytam a sok kontár fogdokinak, hogy tönkre tegyék a fogaimat... De ez az ember nagyon jól és fájdalommentesen dolgozik! Pedig sajnos, van mit helyre hoznia... Tényleg abszolút csak ajánlani tudom! Gyorsan dolgozik, nagyon profin és tényleg fájdalommentesen! Pedig első alkalommal majdnem elájultam a székben félelmemben a korábbi rossz tapasztalatok miatt...
2016. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!