Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Listerine szájvíz használata...

Listerine szájvíz használata után, miután kb.30 mp. -ig használtam, kiköpöm. Ilyenkor még ki kell öblíteni a számat vízzel, vagy maradhat benne a maradék szájvíz?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ha még vízzel kiöblittem utána a számat, gyengítem e a szájvíz hatását.


Amúgy Listerine stay white-ot használok.


2012. márc. 31. 16:20
1 2
 11/15 Mercyy válasza:
36%
én ma használtam először...bevallom féltem..:DD de nekem nem is a nyelvemet csípte...hanem az ínyemet...de úgy...:/ mintha lezsibbadt volna...de fogfehérítés sehol...:( szóval...nem látom a hatását..:( őőő vagyis épp a tükör van velem szemben..és ahogy nézem...csillog *.* mint a reklámokba :o :o :DD deh nem túl hatásos...:(:
2013. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Mercyy te úgy gondoltad első nap és hófehér lsz minden?
2013. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
lesz*
2013. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 gungasam ***** válasza:
28%

A listerin nem a fogak fehérítéséről szól. Sima fertőtlenítő és olyan az íze is, útálatos. Én kiöblítem a számból lehetőleg hamar. Ráadásul a benne lévő vegyszerek is eléggé taszítanak...le nem nyelnék belőle egy cseppet sem. A számban lévő bacik az enyémek, néha ugyan zavarnak és olyankor ellátom a bajukat de semmiképpen nem okozhatnak nagyobb bajt mint egy mesterséges gusztustalan, undorító lötty amit csakis a pénzszerzés érdekében fejlesztettek ki és nem az egészség védelmében.

Akárhogy is , sajnos vannak fogpótlásaim és emiatt kénytelen vagyok egy kissé bekavarni ezzel a vacakkal!! A kefe tényleg nem ér el mindenhova.

2014. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gungasam ***** válasza:
71%
Ja! A tiszta csapvíz egyáltalán nem "visszafertőző" tényező. A kaja, pia az igen.
2014. febr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!