Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel tudom csillapítani a...

Mivel tudom csillapítani a lázamat?

Figyelt kérdés
szerdán húzták a fogam, csütörtökön vissza kellett mennem, mert éreztem hogy valami éles maradt ott, azt mondta a doki, hogy az a fogágy, természetes hogy érzem, majd ahogy húzódik össze eltünik. Péntek óta 38fokos lázam van, algopyrin nem igazán viszi le. A nyelvemmel érzem, hogy a fogam helyén körben van ilyen éles valami, és az iny külső részén is érzem, olyan mintha oldalra nőne vagy nem tudom
2012. ápr. 8. 13:52
 1/4 anonim válasza:
vizes zokni
2012. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit a fogad helyén érzel az normális, az "éles" perem is! Ennek ellenére maradhatott szilánk benne, azt is szépen kidolgozza a seb ahogy húzódik össze. A láz már nem annyira normális, feltéve, ha ettől van. Talán kicsit elfertőződött? ha nem javul menj orvoshoz, talán fogászati ügyelet? Nem tudom. Azt, hogy maradt-e bent valami csak röntgennel tudnák biztosan megállapítani, de az végtelen, falat kaparós fájdalommal jár, nekem volt ilyen, nem hiszem, hogy erről van szó. nem lehet, hogy nincs összefüggés, hanem influenza, vagy más hasonló betegség? Sokaknak még takony sem volt csak a láz, jó pár napig.
2012. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, a kérdésedre valójában válaszolva pedig az Algopyrin elméletileg jó, biztos leviszi valamennyire, csak gyorsan felmegy újra, a láz ilyen. Nélküle gondolom magasabb lenne. ha nagyon felszökik, és tényleg nem moccan a gyógyszertől, akkor nem jéghideg, inkább hűvös vízbe mártott, jól kicsavart vizes törölközőt tekersz a meztelen felső testedre, és egy pillanat alatt leviszi, vagy drasztikusabban hűtő fürdő, szintén hűvös, langyos vízben, de ezt csak makacs, nagyon magas láz esetén szükséges, a 38 még "barátságos", bár tartósan az sem jó.
2012. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lázas lenni, és a közérzetem nem rossz, ha nincs lázam hat a gyógyszer, semmim nem fáj, ezért nem hiszem. hűtő fürdőben volt részem, de az nem hatott.
2012. ápr. 8. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!