Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen árban lehet egy szinte...

Milyen árban lehet egy szinte teljes felső fogsor + alsóban 2 pótlása? És mennyi idő alatt van meg, ill. készül el?

Figyelt kérdés
Felsőben csupán elől van már csak 4 teljes és 1 fél fog. :-( (Összehasonlítás miatt kérdem.)

2012. ápr. 8. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én ugy tudom hogy egy darab fog 200ezertöl felfelé mozog. idöt nem tudom nekem még nem kell.:)

ha van szomszédos fog amihez hozzá lehet rögziteni vagy mi az ugy már olcsobb. de az a csavaros alju amit beletekernek a csontodba az csiliárdok...

2012. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

alsóba ha van mellette amivel összekapcsoljak vagy nem tudom mi a pontos szó,egy db 40 ezer körül.

meg teljes felsöt h akasrz ha 4 még van?anyámnak olyan van amit felragsztottak,de jól néz ki.ha implantatumosat akarsz,sztem 1 millio.

2012. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

implantátum valóban egy vagyon.

Nekem most a felső fogsor fog készülni úgy hogy a 6 frontfog csapos korona (ehez kellenek a gyökerek, min 4 a 2 szemfog plusz közte minimum 2) a rágók részleges kivehető ez 212e-ben áll meg.

Hogy értsd mi mennyi:

porcelán hd 22e/fog

csapok: 10e/db

részleges kivehető: 40e


2 hete keztük elvileg május végére leszek meg.Ez sztk.

A magán gyorsabban megcsinálja, nem feltétlenűl drágábban.

2012. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nincsenek metszőfogaim, így kaptam 8as koronát. jobbra 4, balra 4. 8ból két fog hiányzott, elég drága volt. és az sem mindegy, miből van, műanyag, kerámia, fémvázas, stb. nekem fémvázas kerámia hidam van, teljesen szép, esztétikus, mindenki dicséri, és megtévesztő. olyan 25 volt darabja + felrakás + mintavétel, előtte csiszolás, gyökérkezelések, meg minden finomság. de a végeredmény számít:) ja, és mintavétel után 1 hét volt, és el is készült, fel is tették.
2012. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2012. ápr. 10. 23:51
 6/8 anonim ***** válasza:
itt nalunk 10ezer fem hateru es13 porcelan sajnos nekem is kell 8hidd mer gyenge zomancom fogam. van csak ketorik fogdoki szerint elobb utobb olyan 100ba lezz
2012. ápr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, utolsó, de te nem nézed meg, hogy mit küldesz el?
2012. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hajnal 2kor irtam a lenyeg az ar
2012. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!