Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SÜRGŐS! Mandulaműtét utáni...

SÜRGŐS! Mandulaműtét utáni vérzés?

Figyelt kérdés

Kedden műtötték a mandulám, azaz ma vagyok 5 napos. Az előbb körülbelül 8-10 köpés erejéig véreset köptem (de nem éreztem vért, csak egyszerűen kivánicsságból köptem, még jó hogy) az első pár nagyon sötét vörös volt, utána halvány, alig észrevehető. Most már nem vérzik,


Félnem kell?


2012. ápr. 8. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ha erőlködtél és azért volt piros, akkor nem kell aggódnod.
2012. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre magas fejpárnával aludj el ma este,és ha holnap semmit nem észlelsz,akkor ok.De,ha holnap is hasonló,vagy erősödő a vérzésed,mutasd meg ott,ahol műtöttek,ügyelet van.
2012. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem erőlködtem meg semmi. Remélem csak a lepedékleválás miatt, állítólag ilyenkor kis vérzés természetes és normális. Inkább nem beszélek meg eszem még 1 hétig csak ne legyen baj (bár ettől meg tegnap már szájzáram lett)
2012. ápr. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!