Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

A számban, az ajkam belső felén kicsi fehér hólyagocskák jöttek ki 3 napja, és bármit használok rá, nem akar elmúlni. Úgy vélem valamilyen étel okozhatta, mivel még nem fordult elő velem ilyesmi, de meglehetősen kellemetlen, fájó érzést vált ki az a 3-4 kis hólyag. Próbáltam már sok mindent rá, de nem múlik el, és reggelente fáj a legjobban.

Valaki légyszívesen adjon tanácsot, hogy mit tehetnék ez ellen?! Előre is köszönöm szépen!


2012. ápr. 10. 15:56
 1/3 anonim válasza:

Próbálj rá teafaolajat kenni. Fültisztitóra cseppents és úgy kenegesd a hólyagokat. vagy pedig kis vizbe csepegtess és azzal öblögess.

Nekem is régebben volt ilyen, és pár nap alatt elmúlasztotta.

A teafaolajat gyógynövényes boltban tudod beszerezni, vagy szerintem gyógyszertárban is kapható.

2012. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Phlogosollal próbáltad már ecsetelni? Jobbulást!
2012. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Phlogosolt már próbáltam, igen, de sajnos nem tapasztaltam javulást. Van itthon teafa olajam, kipróbálom akkor azt. Még egyszer köszi! :)
2012. ápr. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!