Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy foghúzás...

Mennyibe kerül egy foghúzás TB nélkül?

Figyelt kérdés
SZTk-ba, vagy magándokihoz érdemes menni? Mennyit kell várni egy időpontra? Kinek milyen tapasztalata van?

2012. ápr. 15. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ingyenes.csak mivel nem fizeted a tb-t ezt az orvos jelzi és behajtják rajtad az elmaradt pénzt.
2012. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

menj magán dokihoz

nővéremnek tavaly kihúzták a fogát sztkban hát nem volt valami gyengéd az orvos, úgy kirántotta és még csak nem is figyelmeztette előtte, aztán még neki állt feljebb, hogy ne rángatózzon tesóm

szegénynek tökre fájt és meg is ijedt, amikor szó nélkül kirántotta a fogát, fel sem tudott rá készülni


maszeknál:5-10 ezer között kell fizetni

de nálunk, több maszeknál jártam már, mindig megnéztem mi mennyi, az átlag az 6 ezer

2012. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nah, elmentem a SOTE fogász-gyakornokaihoz, akik ingyen és bérmentve meg is csinálták, sőt, húzni nem is kellett, csak gyökérkezelni. Örülök, hogy ezzel is hozzájárulhattam a tapasztalatszerzésükhöz :)

A válaszokat köszönöm, elraktározom, később még jól jöhetnek - sok rossz fogam van :D

2012. ápr. 17. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!