Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört fog, tényleg semmit...

Letört fog, tényleg semmit nem lehet tenni?

Figyelt kérdés

2,5 éves fiam tegnap elesett felső 2 metszőfogából letört neki, a jobb oldaliból egy nagy darab és nagyon éles a széle, folyamatosan vágja neki a nyelvét!

Felhívtam több maszek fogorvost is, de mindenhol elutasítottak, hogy egy ekkora gyerekkel nem tudnak mit kezdeni! Csak annyit szeretnék, hogy egy picit polírozzák meg neki a szélét ne vágja már folyamatosan a nyelvét, tisztában vagyok vele, hogy le kell majd fognom, de nem egy olyan beavatkozás ez amit ne lehetne megoldani! Most maradjon így és szenvedjen? :(

Volt valaki hasonló cipőben? Segítettek?


2012. ápr. 16. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

kb 1 hét alatt lecsiszolódik.

Nem a lefogással van baj, a száját ki kéne peckelni, a nyelvét leszorítani....nem megy ebben a korban

2012. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez elég gáz. Tényleg nem hangzik megoldhatatlannak a dolog.

Szerintem keresgélj tovább, előbb-utóbb tuti találsz olyat, aki vállalja. Keress célzottan gyerekfogorvost, lehet hogy a maszek dokik attól ijedtek meg, hogy kicsi a gyerek és nem marad veszteg.

2012. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
istenem :( szegényke :( kimondottan gyerekfogászaton sem vállalnak titeket?:( én mindenképpen kitartó lennék, és addig telefonálnék, amíg valaki azt nem mondja, hogy igen! nehogy elfertőződjön ott valami a szájában, amit megvág!
2012. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a magánfogorvosok a betegekből élnek, mindegy hogy 2,5 éves, vagy 80

tessék továbbkeresni, nem hiszem, hogy nincs egyetlen tisztességes gyermekorvos sem, aki ne tudna segíteni


ahová én járok ott is sok kisgyereket kezelnek

a dokim nagyon kedves és türelmes, s egyetlen kiskölyköt sem láttam volna nála cirkuszolni, inkább kíváncsiak, hogy milyen is egy fogászat, tetszik nekik a laposmonitor, az elektromos székek...


mindig a szülő ölébe ültetik őket, s így zajlik a kezelés

ez a gyerkőcöt is megnyugtatja, és a szülőt is, s a doki is nyugodtabban tud dolgozni

a végén pedig mindegyik kicsi kap egy pici fogkefét és fogkrémet, meg valami apró játékot, figurát


szóval egy profi helyen nincs olyan, hogy "ekkora gyerekkel nem tudok mit kezdeni"

2012. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!