Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye egy év elteltével a...

Ugye egy év elteltével a fogorvosok már nem szoktak emlékezni a pácienseikre?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez orvos függő, meg hogy milyen gyakran jársz hozzá.

A régi körzetinknél 1x voltam, sztem már 1 hét után nem ismert volna meg.

A mostani körzetinknél, viszonylag rég már vagy 2 éve voltam 1x ő enyi idő után nem emlékezett rám.


Még gyereknek jártam maszekhoz viszonylag gyakran (6x biztos voltam nála), annak már 10 éve, most 1 hónapja össze futottunk a boltban, és kérdezte hogy vagyok, mizu a fogaimmal, mondtam neki, és csak ennyit reagált "Ugye mondtam hogy így lesz", szóval ő határozottan emlékszik rám.

2012. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy éve voltam nála utoljára, de akkor vagy 4 alkalommal. Mert gyökérkezelés kellett.

Remélem nem emlékszik majd rám, mert olyan kínos volt, többször is megbotlottam a küszöbben. :S

2012. ápr. 18. 17:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy pont emiatt maradtam meg az emlékezetében, hogy milyen béna vagyok? Remélem nem.
2012. ápr. 18. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg eset- és orvosfüggő. Ha picit extrémebb eset vagy, akkor 1 alkalom után is megjegyezhet, ha "tömegproblémád" van, akkor lehet, hogy 6 alkalom után sem jegyez meg.

Mondjuk a küszöb miatt pont megjegyezhetett, de ha közönyös a doki, akkor már 10 perc múlva már nem is emlékezett rá.

2012. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy szerintem egyáltalán nem ciki megbotlani, én egyszer konkrétan a székből borultam ki. :D

Azóta is ahhoz a dokihoz járok és azóta már én is fogdoki lettem, hidd el, vannak ennél sokkal "cikibb" dolgok is. Mármint a beteg hiszi azt, hogy ciki, közben meg rendszeresen előfordul a dolog a rendelésen. :)

2012. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem emlékezett már rám szerencsére. :D


Amúgy az lehetséges - ha már van itt egy fogoros is a válaszadók közt-, hogy az egyik fogorvos nem lát fogkövet a fogaimon, míg a másik igen?

2012. ápr. 29. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges - ha rossz a szeme. :))

A fogkő eléggé egyértemű...max az lehet, hogy íny alattiról van szó, és az egyik fogorvos nem túl alapos (amelyik nem látta).

2012. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!