Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem fáj a fogam, csak furcsa...

Nem fáj a fogam, csak furcsa tompa érzés, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem az ínyem fáj hanem olyan mintha maga a csont (fog) fájna. Megnéztem elölről-hátulról nem lyukas, nincs elszíneződve, begyulladva, semmi.


Mégis már 2. napja érzem folyamatosan ezt a hülye érzést.

Az egyik első alsó fogamról van szó.


2012. ápr. 18. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A biztonság kedvéért én elmennék a helyedben dokihoz és megnézetném. Az alsó fogak általában a legjobban bírják, a legtovább egészégesek. Ha nincs semmi baja, akkor azért is fájhat, mert nagyon stresszes vagy és elharapdálod, pl. álmodban, vagy olyankor, amikor valamire nagyon koncentrálsz és észre sem veszed. Nagyon erősen szorítod az állkapcsodat, és ebből lehet elege a fogadnak és az ínyednek.


Esetleg huzatot kaptál, vagy jön valamelyik bölcsességfogad hátul alul, és annak a fájdalma kisugárzik (bár az sokkal több fogat értint és néha egy fél állkapcsot, mandulát is.).

2012. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a gyökerén van egy gennyes góc. Akkor szokott így fájni.
2012. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mintha zsibbadna? valószínűleg ínygyulladás. nekem is hasonló volt. menj el a fogorvoshoz, mutasd meg neki, és ad rá valamit. - később komoly baj is lehet belőle-
2012. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!