Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kb.1 hétig iszonyatosan fájt...

Kb.1 hétig iszonyatosan fájt az ínyem, szerintem ínygyulladásom volt, de már kezd elmúlni, szerintem azért, mert fogmosáskor mindig véresre dörzsoltem. Ez azt jelenti, hogy kitisztult az ínyem, megszabadult a baciktól?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 19:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy ez egész, hogy fájt az ínyem, mit jelez? Mire figyeljek jobban?


Amúgy ma vettem szájvizet, eldöntöttem, hogy most azt is használok rendszeresen, mert fogat azt mosok rendesen, 2x naponta 5 percig, ahogy kell, úgyhogy nem értem, hogy mégis hogy tudott így bedurranni az ínyem.

2012. ápr. 18. 19:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem azt jelenti, hogy kitisztult az ínyed, ez éppen az ellenkezőjét jelenti. Attól, hogy sebesre dörzsölted elfertőződött. Használj puha sörtéjű fogkefét, ne dörzsöld nagyon a fogaidat, inkább körkörös mozdulatokkal tisztítsd, és vegyél Corsodil szájvizet, mivel az fertőtlenít.
2012. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem értem.

Ha az ellenkezőjét jelenti, akkor hogy lehetséges, hogy már nem fáj?

2012. ápr. 19. 20:33
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként meg innen szedtem az ötletet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__27..

2012. ápr. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!