Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Üdv, szerintetek mivel lehet...

Üdv, szerintetek mivel lehet a legnagyobb sikert elérni rövid időn belül?

Figyelt kérdés

Nos nem teljesen fehérek a fogaim, volt idő, mikor hanyagoltam a tisztítását, ezért eléggé elszíneződött, de nem nagyon...viszont amióta rendszeres a tisztítás, azóta sem javul a helyzet.

Kérdem én, van-e olyan fogmosási teknika, esetleg szer (olcsón nem túl bajosan) ami segíthet egy kis fehérítésben?

Előre is köszi!

19/F



2012. ápr. 24. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Citrompótló, és a szódabikarbóna csodákat tud tenni. Fogd a hüvelyk, és a mutató ujjad közé a citrompótlót, húzd hátra jól a nyelvedet, és dörzsöld le a fogaidat a citrompótlóval. Utána valahogy öblíts. Ezek után megmoshatod szódabikarbónával a fogaidat. Vigyázz, ezt a kezelést ne sűrűn csináld, mert megmarhatja a fogzománcot. Használj inkább valamilyen Whitening-es fogkrémet.
2012. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, közben már utána olvastam! Viszont a Whiteninges fogkrémek csak hosszú időn belül kezdenek hatni, én pedig nem akarok hónapokat várni vele...
2012. ápr. 24. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, ne akarj gyorsan fehéríteni. Ne dőlj be a whitening fogkrémeknek sem. A pénz miatt mindenre képesek, és tönkreteheted a fogad zománcát. Én tartósan 2 dolgot tudok, ami nem károsít: a motoros fogkefe, és a világ legjobb fogkréme.
2012. ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és mi a világ legjobb fogkréme? :D na meg a motoros alatt azt érted, hogy 2000-es dízel injektoros, vagy hogy elektromos? :)
2012. ápr. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!