Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni a Szentkirályi utcai fogászatról? Felnőtt fogszabályozásról lenne szó? árak? Orvos?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 24. 11:19
 1/4 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Egyszer jártam ezen a fogászaton, soha többé nem megyek! Nem fogszabályozás volt, csak egy "sima" foghúzás. Nyilván nem minden orvos olyan, mint akihez nekem volt "szerencsém", de elvből elkerülöm őket ezután. Mivel ez gyakorlókórház is, természetes, hogy orvostanhallgatók másznak az ember arcába... De az, hogy egy darab rongyként kezelik az embert, megalázzák és olyan fájdalmat okoznak, amilyet... nekem túl sok volt. Ha teheti, menjen máshová!
2012. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

ma betelefonáltam, felnőtt fogszabályozással nem foglalkoznak.

2012. ápr. 25. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megvédeném a gyakorlóklinikákat. Nekem máshol csináltak kezelést (DEOEC-fog-és szájsebészeti klinika), szakorvosjelölt "mászott" az arcomba, de egy tündér volt, és nagyon ügyes, alapos, lelkiismeretes! Komoly szájsebészeti műtétet csinált, szanaszét kellett fúrni az állkapcsomat, de közben egy deka fájdalmat nem éreztem, pedig egy nagyon fiatal srácról volt szó, talán 29 éves lehetett max...
2012. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Utolsó!

Semmi bajom a gyakorlóklinikákkal és az orvostanoncokkal. Az én esetemben a vezető orvos volt nagyon bunkó. Nekem tejfogat húztak (29 éves létemre), ez kuriózum volt, úgy tűnt. Belém vágta az érzéstelenítőt, otthagyott. Persze előtte, utána 10-en voltak az arcomban (fényképezőgéppel is), hogy megnézzék, mi a helyzet a tejfoggal :). Majd foghúzás (tépés!) után percekig köbe állva nézegették a fogam, én meg szépen vérző arccal vártam türelmesen, hogy hátha valakinek eszébe jut egy vattaszerű akármit betenni a sebhez. Nemtörődömséget éreztem. Az injekció beadása és a foghúzás is borzalmas volt, annak ellenére, hogy volt alkalmam a fájdalomküszöbömet magasra tornázni.

Tehát nekem csak szimplán nem volt szerencsém az orvossal. Szép napot mindenkinek!

2012. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!