Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes lehet 16 évesen...

Érdemes lehet 16 évesen éjszakai fogszabályozót használni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt igazából a fogorvos tudja megmondani. Esetleg egy képet rakhatnál és abból nagy eséllyel el lehet találni.
2012. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon olyat szeretnék csak nem tudom hogy adna e olyat, vagy nemtudom hogy ez hogy megy de hát csak el lehet dönteni hogy milyet szeretnék gondolom.
2012. ápr. 26. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szart sem ér.Nekem 29 évesen van állandó porcelán/fém kombinált.
2012. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább válassz állandót. Nekem volt kivehető, de semmit nem ért.


Mivel 16 éves vagy, még 2 éved van rá, hogy kedvezményesen (tehát a készülék árának csak a töredékét kell kifizetni) rendbe tetesd a fogaidat. Egy rögzített fém nagyon hamar képes megváltoztatni az egész fogsorodat (már 2 hét után látszik az eredménye!), míg a kivehetőt hosszú-hosszú hónapokig kell hordanod, hogy látszódjon valami (ha egyáltalán látszódni fog).


Kérj rögzítettet. Hidd el, megéri, nekem is sima fém van 24 évesen és bár előbb fölrakattam volna (kemény százezrekbe került, mert elmúltam 18). Ezeknek a mai fém fogszabiknak már nagyon apró tappancsai vannak és tök jól néz ki feltéve :)

2012. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!