Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kitört a fogamból egy darab...

Kitört a fogamból egy darab mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az első fogamból letört egy kis darab. A fogorvos feltudja polírozni,hogy nem látszódjon. Nagyon nem feltűnő,csak félek ,hogy tovább törik.


[link]



2012. ápr. 29. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szerint fogorvos, kicsit lecsiszolja és kész. nekem régen egy nagyobb darab tört le a felső metszőfogamból de magától lekopott, nem fáj, a fog sem halt el.
2012. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtatást,remélem,hogy tényleg nem csinál mást vele.Nagyon szemét fogorvosunk van ,maszekhoz meg nincs pénzem elmenni :(

Jól kicseszett anyámmal 250 000 Ft -ér csinált neki porcelán fogat 5 éve és most az alsó fogsorát annyira szét ütötte az a nehéz fogsor hogy lötyögnek,de a műanyag fogról le beszélte,pedig az is jó lett volna és alul fölül meg tudta volna csináltatni ebből a pénzből,,Most a nóta végén le kell majd szedni a drága porcelán fogat.

Tudta,hogy személyi kölcsönt vett fel rá és még most is fizeti. Na meg a hátsó lukas fogam ki akarta húzni,csak nem engedtem. Be mentem a kórházba a szájsebészetre és betömték és csodálkoztak,hogy miért akarta kivenni,mikor csak lukas és más baja nincs. Na ezért félek oda menni. :(

2012. ápr. 30. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ebből csak lepattant egy pici rész. Nekem ugyanilyen már 30 éve. valami keményet haraphattál vele. Nem fog tovább romlani. Szedj kálciumot.
2012. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!