Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a FOGSZABÁLYOZÓ LEVÉTELE UTÁN a fogai visszaálltak az eredeti állapotukba? Hogyan történhetett meg ez, szerinted mit csináltál rosszul?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hordtad kellő ideig, az utána készített kivehető fogszabályozót?
2012. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem! Nekem pár hete vették le az állandót, és ezután kaptam egy másikat éjszakai viselésre.


Én csak arra lennék kiváncsi, hogy az emberek ilyenkor hol rontják el. Hogy én ne eshessek ugyanabba a hibába, mert még rossz rágondolni is, hogy 2 év szenvedés csak úgy porba hullhat...

2012. máj. 2. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősömnek visszaállt, 2 évig volt neki állandó, 1 évig éjszakai és utána fél évig ilyen drót(nemtom hogyhívják) ez kb 5 éve. Mostanra rosszabb lett mint előtte volt, mert akkor legalább szimmetrikus volt neki, most meg össze vissza dől.
2012. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ott rontják el hogy nem használják rendszeresen a kivehetőt. Én is kaptam 3 év fogszabályozás után, és ha nem használom kellő ideig, vagy véletlenül kimarad mondjuk buli miatt az éjszakai kezelés akkor máris észreveszem hogy kicsit elmozdult, de ezt még tökéletesen visszaállítja a kivehető készülék..
2012. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!