Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Tényleg...

Fogszabályzósok! Tényleg lefogynak a fogszabályzósok az első pár hónapban?

Figyelt kérdés
Nemsokára felteszik a fogszabályzóm. Bár ha a kérdésre igen a válasz, gondolom nem törvényszerű.

2012. máj. 2. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a 90% csak joghurtot eszik utána..
2012. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
aki eddig is zabagép volt ezután is az lesz....de kicsit nehezebb lesz a kajálás ;)
2012. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gondolom a fájdalom azért elveszi az ember kedvét a kajálástól...:D
2012. máj. 2. 20:11
 4/8 anonim válasza:
100%

Ezt a hülye kérdést.. te jó ég.


Nekem 3 évig volt fogszabim. Felhelyezés után annyira fájt, hogy 1 napig nem tudtam rágni (pl kenyeret enni, húst), de max 3 nap múlva teljesen megszokta a fogam és ettem, mint bármikor előtte.. mindent. Az első 2-3 napban ilyeneket tudsz majd enni, hogy főzelék, krumplipüré, levesek, mint egy kisbaba akinek nincs foga.



Mondjuk, ha nem fém a fogszabid, hanem porcelán, akkor a fentiek nem érvényesek. Akkor nem fog fájni a felhelyezés után. Húgomnak porcelán volt, miután feltették 2 órával rántott húsos szendvicset (BigMac) evett sültkrumplival a mekiben.



90%-ba csak joghurtot?? Ezt az oltári nagy baromságot honnan szedted első?

2012. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én 5 kg-t lefogytam, de vissza is szedtem.
2012. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

"90%-ba csak joghurtot?? Ezt az oltári nagy baromságot honnan szedted első?"


Nem 90%-baN joghurtot, hanem a 90% joghurtot, értsd már a különbséget.

2012. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is fogytam az első hónapban kb 1 ruhaméretet,de a kajálás csak felrakás/aktiválás után kellemetlen.Én pl első nap is tudtam pizzát enni,persze nem kemény tésztásat.
2012. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát a fájdalommal kapcsolatban, igen fáj fáj, de én attól függetlenül is ettem, csak olyat ami nem olyan kemény, hanem könnyebb, puhább, gondolok itt például a krumplipürére, levesekre vagy akár egy makaróni ha már nem az első napokban vagyunk. Én nem igazán fogytam.
2012. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!