Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mennyi ideig lesz...

Szerintetek mennyi ideig lesz fogszabályzóm ha ez a probléma? 14/l

Figyelt kérdés

Nekem elég nagy a torlódás az alsó fogsoromnál, sőt még kicsi is az alsó állkapcsom, ezért 2 fogat kell kihúzni és úgy rendbe tenni az egészet.Felül nincs látható probléma, de azt az alsó után kell igazítani. Ja és alul az utolsó fogam bal oldalon "kijjebb" van mint a felső, ha értitek mire gondolok.

Szerintetek mennyi ideig lesz fogszabályzóm? Tudom hogy pontosan csak orvos tudja,aki látta, de hozzá 2 hónap múlva megyek, s ő sosem mondja mikor kérdem.


2012. máj. 3. 17:04
 1/2 klopusz ***** válasza:

Szia!

Nem is mondhatja meg, hogy meddig fog tartani. A nagylányomnak 13 hónap után levették a fogszabályzóját. Utólag kiderült, rossz ötlet volt, mert az elmúlt két év alatt az alsó fogsora visszarendeződött cikkcakkosra, mintha nem is lett volna fogszabályzója.

Szerintem készülj kb. 2 évre.

2012. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg a szüleid, hogy érdeklődjön utána, vagy mondjátok meg neki, hogy jogotok van a tájékoztatáshoz és kereshettek közlékenyebb fogorvost is. Csak meg fogja válaszolni. Ezt tényleg nem lehet megjósolni, ebben semmi extra nincs, kábé a fogszabályzósok felének kell fogat húzni, aztán van akinek 1-2 évig van rajta, másnak meg 4-5.
2012. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!