Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pici, gombostűfej nagyságú...

Vermar kérdése:

Pici, gombostűfej nagyságú világos színű kis izé. Ti is találkoztatok ilyennel már fogmosáskor?

Figyelt kérdés
Fogmosás után, mikor öblítem a szám, hátulról az orrgarat vagy az orrüreg felöl egy kis bűzös, szaga hasonlít a tömény szájszagra, főleg ha szétmorzsolom, szokot előjönni! Állaga hasonlít mint mikor félig nyersen marad a kenyér, vagy azt összenyomkodom, és olyan tészta állagúvá áll. Tudom érdekes és kicsit sem gusztusos amit írok de ilyennel szoktam találkozni 1-2 hetente.Nem zavar, csak érdekelne hogy másnál is van-e ilyen?
2012. máj. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
van és szerintem is undorító :D
2012. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgy hívják, hogy mandulakő. Keress utána a google-ban.
2012. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idült mandulagyulladásod van, ez több, mint valószínű, jobb ha dokihoz mész.

Elmúlni nem fog, újra meg újra termelődni fog a manduládban. Zavarhat is, mert ugye ahogy írod, előjön. Továbbá néha úgy érezheted, mintha állandóan morzsa lenne félúton nyelésben, ezen kívül ennek a szagát mások is érzik körülötted (miközben te már annyira nem érzed, mert hozzá szoktál).

Esetleg hajad nem hullott valamikor vagy egy ideje nagyobb mennyiségben? Ilyen is előfordul néha...


Nem akarlak megijeszteni, de ha az van, amit írtam, akkor erre egyedül a mandula kiműtése szokott lenni a gyógyír..., ami bár rutinműtét orvosoknak, de az alanynak iszonyú fájdalom... :(

2012. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja ez tényleg az lehet, akkor valószínű hogy van egy kissebb "kráter" a mandulámon, és abban ülhet meg a cucc.Akkor úgy néz ki hogy ismert dolog ez!:DDD

Köszi a "felvilágosítást"!

2012. máj. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!