Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a gyulladt fogamra Augmenti...

Ha a gyulladt fogamra Augmentin-t szedek, akkor mennyi idő után múlik el/húzódik le a gyulladás?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
5-6 nap, mire teljesen lehúzódik a gyulladás. Orvos ajánlotta, vagy csak magadtól kezdted el szedni?
2012. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Orvos ajánlotta.
2012. máj. 27. 08:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét alatt lehúzta, de 1 hónap után visszajött mindig, a penicillin csak akkor hatásos, ha a gyökérhátya, csonthártya van gyulladásban, ha a gyökércsatornában van a gyulladás, akkor azt ki kell tisztítani, nekem legalábbis rezekálni kellett, így még egy évig kihúztam.
2012. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

uhhh :SS :(

én tegnap voltam fogorvosi ügyeleten,mert igen fáj a fogam.Pedig ez a fog már gyökérkezelve is volt :S

Aztán inkább ki akartam húzatni,kaptam 2 érzéstelenítőt + még valami sebészeti érzéstelenítőt is,de semelyiksem hatott.Sehogysem bírta kihúzni a doktornő.Ezért inkább felírt Augmentint + Cataflam-ot.És ha lemegy a gyulladás akkor kell majd visszamennem :S

2012. máj. 27. 08:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Alsó fogadról van szó?
2012. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen,alsó jobb 6-os.
2012. máj. 27. 08:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ügyetlen volt az orvos, aki nem tud alsó vezetéses érzéstelenítést beadni. Menj el másik orvoshoz, ha fáj a fogad, nem kell azért 1 hétig szenvedned.
2012. máj. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát életem során már voltam pár fogorvosnál,de eddig mindig 2-3-(4) érzéstelenítőt kaptam.Elsőre sohasem hatott :S
2012. máj. 27. 08:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben az ügyes orvos úgy adja be az érzéstelenítő oldatot, hogy körbe infiltrálja a fog melletti területet./Vannak kimondottan erre való fecskendők is/
2012. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!