Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk-s fogászaton nincs...

Sztk-s fogászaton nincs választási lehetőség (lent)?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a fogamat szeretném betömetni, és azt hallottam, hogy körzetileg csak 1 forvos van. Tényleg nincs választási lehetőség? Azért kérdezem, mert akihez mehetnék, annál én régebben voltam suli fogászaton, és tönkrevágta az egyik fogamat, és korábban már az anyám fogsorán is szétbarmolta. Eddig magánfogorvoshoz jártam, de az elköltözött, és most látatlanban nem szeretnék egy újhoz menni, meg anyagilag sem állok úgy. Előre is köszönöm a választ!
2012. máj. 28. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a területileg illetékes fogászatra mehetsz.
2012. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy másik fogorvost, hogy fogad-e TB-re, legfeljebb azt mondja, hogy nem.
2012. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy az intézet Orvosigazgatóját keresd meg és kérdezd meg tőle, hogy milyen lehetőség van arra, hogy más fogorvoshoz menj, mint akihez tartoznál....
2012. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!