Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gumikat tettek a fogszabályzóm...

Gumikat tettek a fogszabályzómra, ami az alsó gyűrűkbe és a szemfogakon levő brekettekbe van beakasztva. Ha jó helyzetben van, az arcom más, ha visszaviszem alapállapotba, már fáj. Tapasztalatok, ötletek? Előre köszönöm.

Figyelt kérdés
Gumikat tettek a fogszabályzómra, ami az alsó gyűrűkbe és a szemfogakon levő brekettekbe van beakasztva, hogy előrehozzák az alsó állkapcsomat. De van egy olyan problémám, hogy ha az állkapcsom olyan állapotban van, ahogy az orvos szeretné, elég szokatlanul néz ki az arcom, ha viszont ellenállok, kattog és fáj. Ha valakinek volt dolga hasonlóval, örülnék, ha leírná a tapasztalatait. Én nem szeretném, ha így maradna az állkapcsom. Lehet, hogy a harapásom tökéletes lesz tőle, de tényleg.. furcsa. Abban reménykedem, hogy félreértettem az egészet,és nem kell így kinéznem :D

#állkapocs #fogszabályzó #fogszabályzó gumizás
2012. máj. 28. 20:51
 1/2 Denisa Wry válasza:
Nekem is volt fogszabim, meg kell kérdezni az orvost, hogy most mit szeretne csinálni, de ha a harapásoddal volt/van gondod akkor 1000% hogy meg fog változni az arcod kicsit. Ne állj ellen inkább menj vissza minél előbb! Másrészt lehet, hogy ez csak egy átmeneti időszak lesz és ez után fog a helyére állni az állkapcsod. nekem is fél évig előrébb volt az alsó mint a felső....irtó borzalmas volt, de ma már nincs fogszabim és tök jó lett az egész:):)
2012. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2012. jún. 11. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!